איטום מעברים MCT

MCT המקורי- נעים להכיר

אודות איטום מעברים MCT

חברתנו מובילה את תחום מיגון האש הפסיבי בענף הבנייה המקומי, ומעמידה לרשות לקוחותיה פתרונות מתקדמים בתחומי איטום מעברים, מיגון תעלות, ווילונות חסיני אש, מיגון פלדה, ועוד. מאחורי החברה מאות פרויקטים וניסיון בן עשרות שנים של ידע הנדסי. העבודה מבוצעת על ידי צוותים מיומנים בעוד מחלקת ההנדסה שלנו מכינה מפרטי ביצוע מלאים, מאשרת אותם מול רשות כיבוי והצלחה או אצל יועץ הבטיחות. על הפתרונות שאנו מציעים נמנה גם איטום מעברים MCT.

תפקידם של מעברי MCT ואיטומם

מעברי MCT הינם מעברים בהם עוברים כבלים וצנרת בין הקירות של חללי המבנה השונים אל המרחב המוגן וממנו. על פי דרישות מכון התקנים וגורמים נוספים יש לבצע איטום של גם של מעברים אלו בפני עשן, מים וגזים, וכאן נכנסות מערכות שונות לתמונה כגון CMS. מדובר למעשה במערכות בקטרים ובצורות שונות המבצעות איטום מוחלט של חדירות המרחב המוגן בכל הקשור למעברי הצנרת והכבלים, אשר מורכבות מחומרים ייעודיים המספקים עמידות לאש בת שעתיים. מערכות אלו, שעברו את אישור מכון התקנים הישראלי ובעלות אישור של פיקוד העורף, מגיעות בקטרים שונים ואף עם בדידים לכל צינור וכבל בצורה נפרדת, דבר המאפשר להשחיל את הכבלים והצינורות באופן יעיל ופשוט.

איטום מעברים MCT

אלו מערכות המורכבות בין היתר מאטמים לכבלים וצנרת בקטרים משתנים, מערכת לחץ פנימית, אטמים מלאים הממלאים את שאר החלל בין הכבלים, ומסגרות המגיעות במספר גדלים שאותן ניתן לקבע ביציקה או אל קירות קיימים. כאמור, המערכת עומדת בדרישות התקן כגון עמידות בפני אש לזמן של עד שעתיים, איטום נגד חדירות מים ונגד חדירות גזים, עמידות בפני מי ים וכימיקלים, וכן עמידות רבת שנים בפני בלאי ובתנאי קיצון. בהתאם לקוטר המערכת ולקוטר כבלי החשמל, התקשורת והצנרת, ניתן להשחיל כמות משתנה של כבלים, החל בשניים ועד ליותר ממאה במסגרת אחת.

מעטפת מלאה לאיטום מעברים

מלבד איטום מעברים MCT חברתנו מספקת מענה מקיף לכל סוגיה בתחום איטום המעברים בקירות אש, ופועלת בהתאם להנחיות רשות הכיבוי וההצלה, תקנות התכנון והבניה ויועצי הבטיחות של הפרויקט. לפרטים נוספים בנושא, לקבלת ייעוץ מקצועי ולהזמנת שירותינו, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת פרומיגון בטלפון 03-9046041.

השארו מחוברים

אם יש לכם שאלה אלינו, או אם אתם רוצים להתעדכן בכל החידושים בתחום,
הרשמו כאן ואנו מבטיחים לשמור על קשר.